Turkuaz Ankara

 

TURKUAZ ANKARA

Büyük bir heyecan ve azimle 2013 yılında çalışma hayatına başlayan Turkuaz Ankara Teknoloji Ürünleri Anonim Şirketi kaliteli markalar ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile çalışmaya devam ediyor.

 

Elektronik perakendeciliğine Turkcell Bayiliği ile başlayan firma, kaliteli marka ve teknolojileri ürün gamına ekleyerek büyümesini sürdürüyor.

 

Turkuaz Ankara Teknoloji Ürünleri, 2015 yılında teknoloji çağını yakalamak ve değişen alışveriş alışkanlıklarına uyum sağlamak adına e-ticaret alt yapı çalışmalarına başladı. Sizlere daha güvenli ve kolay alışveriş hizmeti sunabilmek için turkuazankara.com online satış sitesini hayata geçirdi.

 

Aynı zamanda e-ticaretin önde gelen siteleri olan N11, Gittigidiyor ve Trendyol platformlarında da aktif satış yapıyor. Uygun fiyatları ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile yüksek satış oranlarına ulaşıyor.

 

2017 yılında dünyanın en büyük teknoloji firmalarından biri olan Samsung’un bayiliğini alarak ürün gamına yeni ürünler ekledi.

 

Son olarak bu yıl Alman devi Bosch’un bayiliğini alan Turkuaz Ankara Teknoloji Ürünleri Anonim Şirketi, beyaz eşyadan küçük ev aletlerine ve ankastre ürünlerine kadar pek çok farklı ihtiyaç için farklı çözümler sunuyor.

 

Müşterilerinin memnuniyeti için ürün gamını çoğaltmaya çalışıyor. Hayatı kolaylaştırıyor.

 

 

Vizyon, Misyon ve Değerlerimiz

Vizyonumuz

“Yenilikçi” ve “Fark Yaratan” kaliteli ürün ve hizmetleriyle faaliyet gösterdiği coğrafyada büyümeyi ve gelişmeyi sürdürmek

Misyonumuz

Yaygın satış kanallarıyla, sunduğu zengin ve kaliteli teknolojik ürün gamı ve kaliteli hizmetleriyle, müşterilerinin yanında olmak.

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, etik kurallarının ve sosyal sorumluluklarının bilincinde, gelişime ve geliştirmeye açık, genç ve dinamik bir firmadır.

Kalite Politikamız

Sunduğumuz teknolojik ürün gamı ve hizmetlerle; müşteri memnuniyetini ön planda tutan, tedarikçilerle ilişkilerini sürekli geliştiren, çalışanlarının gelişimine önem veren, kalite yönetim sisteminin sürekliliğini ve etkinliğini modern yönetim tekniklerini uygulayarak sağlayan, ölçen ve iyileştiren, yeniliklere açık bir firmadır.

Şikayet Yönetimi Politikamız

Tüm etkileşim kanallarımızdan ulaşan şikayet ve talepleri, yasalar ve şirket kuralları çerçevesinde, gizliliğe önem vererek adil ve objektif olarak değerlendiren, böylelikle şikayet yönetim sistemini sürekli iyileştirerek müşteri memnuniyetini artıran bir firmadır